Inteligentne mieszkanie Loxone Air w Krakowie

Pełna automatyzacja dzięki Loxone Air

Dlaczego technologia Air? To rozwiązanie stosujemy w mieszkaniach, które są już wykończone lub na zaawansowanym etapie prac i nie chcemy niszczyć powierzchni. Wykorzystanie Loxone Air zamienia standardową przestrzeń w inteligentne mieszkanie, ze wszystkimi korzyściami płynącymi z instalacji systemu smart home.

Inteligentne mieszkanie sterowane Touch Pure

Przycisk Touch Pure służy do sterowania inteligentnym mieszkaniem i może zastąpić do 5 standardowych włączników. Efekt? Przestrzeń wolna od zbędnych elementów i rozpraszaczy. Nasz Klient postawił na szklane wykończenie, które komponowało się perfekcyjnie z industrialnym stylem całego lokalu.

Touch Pure zawiera czujnik temperatury i wilgotności, co w połączeniu z zamontowanymi na grzejnikach głowicami Air i całą klimatyzacją zapewnia właścicielowi idealną temperaturę w każdym z pomieszczeń. Inteligentne sterowanie kotłem gazowym przynosi oszczędności na poziomie do 30%.

NFC Code Touch, czyli inteligentny dostęp

Konia z rzędem temu, kto nigdy nie zapomniał kluczy… Dzięki klawiaturze NFC Code Touch do inteligentnego mieszkania dostaniemy się dzięki kodowi – możemy przypisać indywidualne kody poszczególnym domownikom – lub brelokowi NFC. Całość jest zintegrowana z systemem alarmowym działającym w oparciu o czujniki obecności.

Technologia bezprzewodowa a ustępstwa

Loxone zapewnia tak szeroki wachlarz produktów w ramach technologii bezprzewodowej Air, że nie musimy mówić o żadnych ustępstwach. I dokładnie tak było w przypadku omawianej krakowskiej instalacji – 100% automatyzacji i bezbolesne wdrożenie systemu na etapie wykańczania inteligentnego mieszkania.

SPRAWDŹ POZOSTAŁE REALIZACJE